Filmoterapia, czyli w jaki sposób możemy głębiej doświadczać filmy, które oglądamy oraz kino jako punkt wyjścia do rozmów na ważne tematy społeczne! Zapraszamy na cykl rozmów z wyjątkowymi gośćmi, które przeprowadziła Martyna Harland - pomysłodawczyni projektu Filmoterapia.pl!

Przy okazji każdego spotkania najpierw zobaczymy wspólnie rozmowę dotyczącą jednego z filmów dostępnych na VoD.MDAG.pl, po czym podczas spotkania na żywo będzie okazja, żeby omówić swoje emocje i przemyślenia.

15 kwietnia porozmawiamy o filmie EWA NIE CHCE SPAĆ. To historia dziewczyny, która odkąd skończyła 14 lat dzieli się swoim życiem w sieci. W obecności kamery czuje się bardzo swobodnie, także podczas seksu. Od 20:00 premiera rozmowy z terapeutką i psycholożką Ewa Klepacką-Gryz, a następnie spotkanie na żywo na fanpage'u Millennium Docs Against Gravity!

EWA NIE CHCE SPAĆ to jeden z najbardziej dyskutowanych, wzbudzających skrajne emocje filmów festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Na VoD.MDAG.pl wraca na chwilę  z tą niecodzienną bohaterką macie okazję spotkać się tylko w dniach 15-16 kwietnia.