W piątek, 2 kwietnia ruszyła sprzedaż karnetów oraz przyjmowanie zgłoszeń akredytacyjnych na tegoroczną 18. edycję festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Festiwal odbędzie się w formule hybrydowej - część kinowa w siedmiu miastach (Warszawa, Wrocław, Gdynia, Poznań, Katowice, Lublin i Bydgoszcz) potrwa od 21 do 30 maja, część online od 3 do 20 czerwca.

Karnety

W tym roku limitowana pula karnetów będzie dostępna także jako prezent.

Sprzedaż karnetów w cenie 250 zł odbywa się przez stronę festiwalową mdag.pl oraz przez strony goingapp.plempikbilety.pl. Karnet można kupić także stacjonarnie w salonach Empiku.

Sprzedaż bardzo limitowanej w tym roku ilości karnetów potrwa do 3 maja 2021 r. lub do wyczerpania puli. Sprzedaż karnetów na prezent trwa do 29 kwietnia 2021 r.

Akredytacje

Ilość akredytacji prasowych oraz branżowych jest ograniczona. Osoby, które otrzymują pozytywną decyzję o przyznaniu akredytacji, są proszone o opłacenie akredytacji w wysokości 150 zł najpóźniej do 3 maja 2021 r. za pomocą formularza płatności, do którego link otrzymają w mailu z potwierdzeniem, że ich zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie.

Formularz akredytacyjny należy uzupełnić nie później niż 19 kwietnia 2021 r.
Decyzja o przyznania akredytacji zostanie dostarczona na adres mailowy podany w zgłoszeniu, nie później niż 26 kwietnia 2021 r.