Dla miłośników ironii, dla romantycznych kochanków albo dla wielbicieli podróży i poznawania innych kultur. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy trzy różne pomysły na spędzenie filmowych Walentynek. Oto, jakie filmy móżecie znaleźć u nas w nadchodzący weekend zakochanych:

OPCJA IRONICZNA: Walentynki z Seidlem

Nieroważnie i nieromantycznie zapraszamy na dwa wyjątkowe filmy naczelnego austriackiego skandalisty - Ulricha Seidla! Zaprezentujemy: „Raj: miłość" oraz „W piwnicy". Oba filmy pokazują miłość i seks jako skrajne doświadczenia, które mają więcej wspólnego z pieniędzmi i władzą niż romantycznym zauroczeniem (chociaż te motyw w nietypowy sposób też się w nich pojawia). Świętujcie z nami, posyłając wszystkim fanom komedii romantycznych ironiczny uśmiech!

RAJ:MIŁOŚĆ

W PIWNICY

OPCJA ROMANTYCZNA

Współczesna wersja Romea i Julii, opowieść miłosna, w której ogromną rolę odgrywa technologia! „Oko na Julię" to love story widziane z perspektywy… drona, w reżyserii Kima Nguyena, autora nominowanego do Oscara© filmu „Wiedźma wojny”. Zaawansowana technologia zbliża do siebie ludzi oddalonych o tysiące kilometrów, którzy w innych okolicznościach mogliby się nigdy nie spotkać. Hmm, skąd my to znamy?

OKO NA JULIĘ

OPCJA AZJATYCKA

Wybierzcie się w walentynkową podróż do Azji na VOD.MDAG.PL Dwa kraje, dwa zupełnie różne filmy: „Nie opuszczaj mnie", czyli wzruszająca historia o starszej parze z Korei Południowej i „Idolki z Tokio"- o dziewczynach z zespołów pop, które dla nastolatek są wzorem, a dla mężczyzn w średnim wieku... fetyszem!

NIE OPUSZCZAJ MNIE

IDOLKI Z TOKIO