18. edycja Millennium Docs Against Gravity dobiegła końca, ale to nie znaczy, że przestajemy oglądać! Na naszej całorocznej platformie VOD.MDAG.PL czeka ponad 130 filmów dokumentalnych i fabularnych z całego świata! Nie wiecie, od czego zacząć oglądanie? Z pomocą przychodzicie Wy sami! Polecamy najpopularniejsze do tej pory filmy:

Jak Bóg szukał Karela", czyli czeska pielgrzymka do polskiego Boga.

Szwedzka teoria miłości", czyli historia społeczeństwa, któremu państwo zapewnia wszystko, oprócz umiejętności bycia z innymi ludźmi.

Zbawiciel na sprzedaż", czyli fascynująca, przypominająca rasowy hollywoodzki thriller opowieść o tym, jak doszło do najdroższej transakcji w historii sztuki.

Kret w Korei", czyli najbardziej niepokojącą historią naszych czasów, w której duński kucharz staje się szpiegiem ujawniającym szokujące biznesy Korei Północnej.

Czyściciele internetu", czyli kulisy, skutki i ofiary internetowej cenzury, która de facto okazuje się idealnym narzędziem do sterowania rzeczywistością.

Między nami", czyli intymny portret trzech związków nagrodzony tytułem Najlepszego Polskiego Filmu Dokumentalnego podczas 17. MDAG.

Sakawa", czyli opowieść o tym, jak w Ghanie na wysypiskach elektronicznych śmieci znajduje się skarbnica informacji.

Kraina miodu", czyli nominowana do Oscara® historia niezwykłej pszczelarki, mieszkającej z dala od cywilizacji.

Wilgotne miejsca", czyli adaptacja kultowej i skandalizującej książki Charlotte Roche pod tym samym tytułem, wydanej w 2008 roku, przetłumaczonej na 27 języków, opublikowanej w 28 krajach i uznanej - zaledwie po kilku tygodniach od wydania - za bestseller 2008 roku w Niemczech.

Antropocen: epoka człowieka", czyli kręcony przez cztery lata z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i wysokiej jakości sprzętu film dokumentujący formy i przejawy dominacji człowieka nad Ziemią.

Kraina oświeconych", czyli hybrydowy dokument fabularny Pietera-Jana De Pue, reżysera, który z ogromną pasją opowiada o Afganistanie dręczonym wojną i udziale dzieci w konfliktach zbrojnych.

Kapitał w XXI wieku", czyli błyskotliwa wykładnia najważniejszych tez głośnej książki Thomasa Piketty'ego.