Wędrówki po górach, koncertowe szaleństwo, a może poszukiwanie nowych kulinarnych wrażeń? Niezależnie od tego, jaki macie pomysł na wymarzoną majówkę, mimo obowiązujących obostrzeń, na VoD.MDAG.pl pomożemy Wam zrealizować Wasze plany. Na nadchodzący długi weekend przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje filmów dla osób stęsknionych:

Oraz: miłośników literatury i pasjonatów sportu

Zapraszamy w majówkową, filmową podróż pełną wrażeń na VoD.MDAG.pl! Do filmów można wykupić jednorazowy dostęp w cenie 9,50 zł lub zakupić karnet na kilka filmów!

Majówka w górach

Trzy filmy, trzy niezwykłe historie i jeden wspólny element – towarzyszące opowieściom niesamowite, górskie krajobrazy. Zapraszamy w filmową podróż w Alpy i Himalaje. Na zbocza gór przeniosą nas dwa wyjątkowe dokumenty polskich reżyserów oraz nagrodzona na festiwalu w Cannes tragikomiczna fabuła.

W skład zestawu wchodzą filmy:

Majówka w Tokio

Zapraszamy w filmową podróż do Tokio. W pierwszym filmie przewodnikiem będzie słynny mistrz sushi, którego restauracja otrzymała trzy gwiazdki w prestiżowym rankingu Michelina. Druga japońska propozycja opowiada natomiast o fenomenie popularności dziewczyńskich zespołów J-popowych.

W skład zestawu wchodzą filmy:

Majówka na koncercie

Naczelna buntowniczka branży, artystka podróżująca w poszukiwaniu inspiracji, nastoletnia raperka-aktywistka i oddani miłośnicy reggae – poznajcie bliżej wyjątkowe muzyczne osobowiści.

W skład zestawu wchodzą filmy:

Majówka w stylu glamour

Pierre Cardin, Jean Paul Gaultier, Vivienne Westwood – poznajcie bliżej kultowych projektantów, których kreacje od lat szokują, zachwycają i wyznaczają trendy.

W skład zestawu wchodzą filmy:

Majówka z książką

Wizyta w legendarnych nowojorskich księgarniach, wyprawa śladami słynnego pisarza podróżnika i misja w kosmos w towarzystwie „Małego Księcia”, czyli trzy niezwykłe filmy, w których ważnymi bohaterami są książki i literatura.

W skład zestawu wchodzą filmy:

Majówka na sportowo

Siła, dyscyplina oraz fizyczna i psychiczna wytrwałość to cechy, które charakteryzują bohaterów pokazywanych na VoD.MDAG.pl filmów o sporcie. Poznajcie bliżej słynnego guru jogi, pogodnego emerytowanego podróżnika oraz uczestników organizowanego w ekstremalnych warunkach klimatycznych wyścigu. Zajrzyjcie za kulisy profesjonalnego tenisa oraz do podwodnego świata słynnego nurka.

W skład zestawu wchodzą filmy: